برای دریافت خدمات پذیرایی از مراسم از پرسنل نگین پاکان امیر کمک بگیرید .

پذیرایی از مراسم بسیار مهم و ضروریست . چرا که برگزاری یک مراسم با شکوه بدون پذیرایی درست بی معنی است و لازم است که افراد با تجربه کار پذیرایی از مراسم را به عهده بگیرند.

در صورتی که برای برگزاری مراسمات خود از جمله عروسی ، تولد ، جشن های خاص و یا خدای ناکرده مراسمات ختم نیاز به خدمتکار و پرسنل مجرب جهت پذیرایی از مهمانان را دارید ، با نگین پاکان امیر تماس بگیرید .
نگین پاکان امیر در کنار خدمات خود همچون نظافت منزل ، نظافت شرکت ها ، اسباب کشی و … آمادگی ارائه خدمات پذیرایی از مراسمات را دارد

مهمانداران نگین پاکان امیر

مهمانداران شرکت نگین پاکان امیر افرادی مجرب ، جوان ، پر انرژی و با انگیزه ، بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق و خوش تیپ هستند که می توانند به بهترین نحوه از مهمانان شما پذیرایی کنند. بسته به نوع مجلس مهمانداران لباس مناسب پوشیده و در خدمت شما و مهمانان گرامیتان خواهند بود .

خدمات پذیرایی از مراسم

وظایف و خدماتی که شرکت نگین پاکان از طریق مهمانداران خود به عنوان پذیرایی از مراسم به مهمانان ارائه می کند به طور کلی شامل ، نظافت بخش های مختلف سالن ، استقبال و خوش آمدگویی و راهنمایی مهمانان ، کمک و راهنمایی جهت پارک کردن خودروهای مهمانان در پارکینگ ، آماده نمودن میزهای غذا ، آماده کردن غذا ، تحویل غذا به مهمانان و بررسی کم و کسری های میزهای غذا و …..

خدمات پذیرایی از مراسم

خدمات پذیرایی از مراسم

هزینه پذیرایی از مراسم

هزینه دریافت خدمات پذیرایی از مراسم توسط نگین پاکان امیر بسته به تعداد مهمانان مراسم ، نوع مراسم ، محل برگزاری مراسم ، تعداد مهماندار مورد نیاز و …. متفاوت است .

اما میزان هزینه پذیرایی از مراسم توسط این شرکت مناسب و مطابق با تعرفه های تعریف شده است .

نحوه دریافت خدمات پذیرایی از نگین پاکان امیر

برای دریافت خدمات از نگین پاکان امیر لازم است از حداقل سه روز قبل از مراسم با شرکت تماس گرفته و درخواست سرویس پذیرایی از مراسم کنید .

لازم است نوع مراسم ، تعداد مهمانان مراسم به طور حدودی ، محل برگزاری ، تعداد مهماندار مورد نیاز ، زمان برگزاری مراسم را در اختیار مدیریت شرکت قرار داده تا هماهنگی های لازم به عمل آمده و مهمانداران جهت مراسم آماده شوند

پذیرایی از مراسمات

پذیرایی از مراسمات

کلیه خدمات نگین پاکان امیر

همانطور که پیش تر گفته شد ، خدماتی که این شرکت به همشهریان عزیز در تهران ارائه می دهد شامل : 1- نظافت منزل در منطقه های تهران ، 2- نظافت راه پله ، 3- نظافت شرکت ، 4- اسباب کشی ، 5 – پذیرایی از مراسم ، 6- قالیشویی و … است .

لذا شما همشهریان عزیز در تهران در صورت نیاز به دریافت خدمات مختلف کافیست با شماره های این شرکت تماس گرفته و درخواست خود را ارائه کنید .
پرسنل شرکت در کوتاهترین زمان ممکن در خدمت شما خواهند بود

چرا برای برگزاری مجالس به مهماندار نیاز است؟

مطمئناً برگزاری هر مراسم نیاز به سرویس دهی و پذیرایی دارد .

افرادی لازم است از مهمانان و شرکت کنندگان در مراسم پذیرایی کنند . و خدمات لازم را ارائه دهند .

بنابراین در این که تعدادی از افراد برای این کار لازم است شکی نیست .

اما چرا باید از شرکت خدماتی و نظافتی درخواست مهماندار کرد؟؟

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که اگر خود فرد یا افراد برگزار کننده مراسم بخواهند کار پذیرایی از مهمانان را به عهده بگیرند مسلماً کار جالبی نخواهد بود و از طرفی افراد زیادی که خود لازم است در مراسم به عنوان میزبان حضور داشته باشند ، درگیر امور خدماتی مراسم خواهند شد . بنابراین نیاز به نیرو و پرسنل مهماندار جهت پذیرایی از مراسم لازم و ضروریست.

اقدامات لازم پیش از حضور مهمانان در مراسم

گاه پیش از حضور مهمانان در مراسم نیاز به انجام تدارکات لازم است ،

مثلاً اگر سالن نیاز به نظافت دارد یا اگر راه پله و بخش های دیگر نیاز به نظافت دارد لازم است ابتدا نظافتچی های مجرب کار نظافت بخش ها را انجام دهند.

و یا اگر نیاز به چراغانی کردن ، ریسه زدن ، بنر چسباندن ، گُل آرائی کردن وجود دارد لازم است توسط افراد مجرب به بهترین شکل انجام شود .

برای پذیرایی از مراسم باید میز و صندلی ها مرتب چیده شده و به درستی تمیز شود ، ظروف غذا و پذیرایی آماده شود و …. این موارد هم توسط پرسنل نگین پاکان امیر انجام می شود

اقدامات لازم پس از پذیرایی و برگزاری مراسم

بعد از اتمام مراسم نیز لازم است کارهای زیادی انجام شود .

از جمله مرتب کردن میز و صندلی ها ، تمیز کردن میز و صندلی ها ، جمع آوری زباله ها ، شستن ظروف ، راهنمایی مهمانان برای خروج از مراسم ، تی کشیدن کف سالن و ….

این اقدامات نیز توسط شرکت خدماتی و نظافتی نگین پاکان امیر انجام می شود . مهمانداران این شرکت همواره در خدمات همشهریان عزیز هستند تا مراسمات به خوبی و با شکوه برگزار و به پایان برسد .

در پایان اگر برای پذیرایی از مراسم جشن و یا عزا نیاز به مهماندار و نیروی خدماتی یا نظافتچی دارید با شرکت نگین پاکان امیر تماس بگیرید .

شرکت نگین پاکان امیر برای انجام اموری همچون نظافت منزل ، نظافت شرکت و دفتر ، نظافت ساختمان و راه پله ، پذیرایی از مراسم ، قالیشویی ، اسباب کشی و … با کادر مجرب و قابل اعتماد در خدمت شماست .

امروزه شرکت های خدماتی و نظافتی زیادی در تهران به ارائه خدمات مختلف می پردازند ، لازم است با دقت و حساسیت بالا بهترین را انتخاب کرد .